logo logo

Оборудование

На данной странице Вы можете ознакомиться с полным списком оборудования, которое можно приобрести или взять в аренду.

Для WiFi

Mikrotik hAP ac 2

Разъемы: 5 × 10/100/1000 Мбит/с Ethernet
Частоты: 2,4 ГГц / 5 ГГц; Стандарты: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Канальная скорость: 300 Мбит/с на 2.4ГГц / 866.7 Мбит/с на 5ГГц
Антенны: 4 встроенные

Цена аренды:

90 грн./мес.

Цена:

2200 грн.

Для TV

iNeXT TV

Разъемы: 1 × 10/100

iNeXT - это новое поколение медиаплееров для просмотра Интернет контента на телеизоре. Комплект поставки: iNeXT TV, пульт ДУ, адаптер питания, кабель HDMI, Краткое руководство, AAA батареи. Габариты: (В x Ш x Г): 35 x 135 x 105, мм

 


 

Цена аренды:

79 грн./мес.

Другое

Абонентський термінал BDCOM P1501DT

BDCOMP1501DT — гігабітний абонентський термінал на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0 дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих за технологією GEPON

 

 

Стандарти

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1d, IEEE 802.1q, IEEE 802.1w

Інтерфейси

1 інтерфейс EPON, SC/UPC

1 інтерфейс Ethernet 10/100/1000Base-T, RJ-45

VLAN

64 VLAN (1~4094), Port based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN, CTC2.1/3.0 defined VLAN

Multicast

IGMP-snooping, CTC defined dynamic multicast, MLD-Snooping

Цена:

750 грн.

Абонентський термінал BDCOM GP1501DT V.2

BDCOM GP1501DT - гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам ITU-T G.9844 / 988 і CTC 2.0 дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих із застосуванням обладнання GPON різних світових виробників.

 

Стандарти

ITU-T G.984/G.988, IEEE 802.1d, IEEE 802.1q, IEEE 802.1w, ITU-T Y.1291

Інтерфейси

1 x GPON, SC/APC

1 x Ethernet 10/100/1000Base-T, RJ-45

VLAN

Port based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN, CTC2.0 defined VLAN

Multicast

IGMP-snooping, CTC defined dynamic multicast, MLD-Snooping

Цена:

850 грн.

arrowUp